Poznaj nas

Pozytywne

Opinie

Porcja

Owoców i Warzyw

Zbilansowane

Posiłki

Sprawdzony

Catering

O nas

Sanus Manducans oznacza „zdrowe odżywianie” i tą zasadą, kierujemy się w swojej działalności od lat. Naszą misją jest kształtowanie zdrowych nawyków żywieniowych wśród najmłodszych. Wypracowanie odpowiednich nawyków w okresie dzieciństwa ma ogromny wpływ na prawidłowy rozwój oraz zachowanie zdrowia w życiu dorosłym. Dlatego wspieramy zdrowe żywienie dla dzieci poprzez catering dla szkół, catering dla przedszkoli, catering dla żłobków.

Dbamy też o odpowiednie odżywianie osób starszych (dieta dla senioracatering dla domów opieki). Posiłki, które dostarczamy, są zawsze świeżo przygotowane, oparte na produktach wysokiej jakości (korzystamy z sezonowych warzyw i owoców oraz lokalnych dostawców), dobrze zbilansowane oraz dostosowane do indywidualnych potrzeb naszych klientów. Z dumą możemy powiedzieć, że trafiamy w kulinarne gusta nawet tych najmłodszych (i często najbardziej wymagających) smakoszy.

Pozytywne opinie otrzymywane przez lata, skłoniły nas do rozszerzenia oferty o catering dla firm. Naszym doświadczeniem dzielimy się na terenie całej Warszawy.

Dlaczego nasze posiłki są tak lubiane oraz jedzone przez wszystkich ze smakiem? Przygotowujemy je w piecu konwekcyjno-parowym, co pozwala zachować wysokie wartości odżywcze składników, a także ich wszelkie walory smakowe i zapachowe. Przede wszystkim jednak są one codziennie przyrządzane (przez doświadczonych kucharzy) z sercem i radością. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, sposobem dostarczania posiłków oraz opiniami zadowolonych klientów.

Opinie

Zadowolenie dzieci, seniorów, rodziców, opiekunów oraz dyrektorów placówek jest dla nas najważniejsze. Pozytywne opinie o cateringu świadczą, że nasze działania oparte na idei „zdrowego odżywiania” są Państwu potrzebne oraz doceniane. Przy czym zawsze jesteśmy otwarci na dodatkowe sugestie, aby zdrowe żywienie dla dzieci w placówkach oraz dieta dla seniora w domach opieki, spełniały Państwa wymagania.

Joanna M.

W przedszkolu na Słodkiej jestem od niedawna. Codzienny catering przedszkolny jest smaczny a przy okazji dostarcza mi odpowiedniej ilości witamin, tak potrzebnych do intensywnego dnia w pracy z dziećmi. Różnorodność posiłków pozwala na zdrowe i smaczne odżywianie. Wczorajsze leczo było wyśmienite, syte i odpowiednio doprawione widać i czuć, że osoba która gotuje wkłada dużo serca w to co robi.
Poza głównymi daniami przedszkolaki codziennie zjadają świeże owoce i/lub warzywa co jest ogromnym plusem.

Joanna M.
Przedszkole Europejskie Białołęka

Anna P.

Jedzenie jest pyszne. Jedzonko świeże i zawsze ładnie podane. Dzieci w przedszkolu cieszą się na widok jedzonka, i proszą  każdego dnia Rodziców aby przeczytali z tablicy menu na bieżący dzień.

Anna P.
Dyrektor Przedszkole Europejskie Mokotów

Opinia na FB pani Katji S.

Wspaniałe miejsce! Cudowna dyrekcja i nauczyciele, pyszne i zdrowe jedzenie, mnóstwo ciekawych zajęć, bogata oferta zajec dodatkowych. Córka chętnie chodzi do tego przedszkola, zawsze wraca uśmiechnięta a to dla mnie najważniejsze. Na terenie przedszkola jest zawsze bardzo czysto.

Katja S.
Mama dziecka w Przedszkolu Europejskim Bemowo

Sylwia Dz.-S.

Z całego serca polecamy firmę cateringową Sanus Manducans. Gotują pyszne i zdrowe obiadki dla naszych przedszkolaków. Dania są zawsze świeże, różnorodne i estetycznie podane. Dzieci zjadają je z apetytem i zawsze proszą o dokładkę:). Przedszkole Europejskie Bemowo

Sylwia Dz.-S.
Dyrektor w Przedszkolu Europejskim Bemowo

Joanna F.

Jedzenie w przedszkolu jest smaczne i zdrowe. Posiłki są zróżnicowane tak, że każde dziecko znajdzie dla siebie coś dobrego. Porcję są na tyle duże, że nawet największy łakomczuch zaspokoi głód. Catering przygotowuje również dania dietetyczne, indywidualnie dostosowane do potrzeb dziecka z alergią pokarmową.

Joanna F.
Dyrektor Przedszkole Europejskie Wawer

Opinia na FB pani Pani Kasi A.

To najlepsze przedszkole jakie mogliśmy wybrać dla naszego syna. Mamy wrażenie że przez miesiąc nauczył się więcej niż w poprzednim przez 2 lata. Cudowna atmosfera, wspaniałe Panie nauczycielki, jedzenie przepyszne. Tak naprawdę trudno opisać to słowami. Po prostu dziękuję. ❤️

Kasia A.
Mama dziecka w Przedszkolu Europejskim Bemowo

Opinia na FB pani Anny P.

To najlepsze miejsce jakie mogłam wybrać dla swoich dzieci. Najwspanialsze jest ogromne zaangażowanie nauczycielek, ich ciepło, uważność na kwestie tak fizyczne jak i psychiczne dziecka, poszukiwanie form wspierania, indywidualne podejście do każdego dziecka, świetna organizacja oraz współpraca z rodzicami. Absolutny wzór dla innych placówek. Sale śliczne, zadbane, spokojne i świetnie rozplanowane, mnóstwo pomysłów na prace i naukę, szereg zajęć dodatkowych (angielski, taniec, piłka nożna, judo, legorobotyka, logopedia, gimnastyka). Bardzo dobra kuchnia…

Anna P.
Mama dziecka w Przedszkolu Europejskim Bemowo